Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради ОТГ

Дата: 06.03.2020 14:20

Сьогодні 06 березня 2020 року  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради ОТГ. На засіданні комісії розглянуто  питання щодо захисту прав та інтересів дітей, а саме:

• про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  • про взяття під соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З вищевказаних питань прийнято відповідні рішення.

Також на засіданні було представлено та обговорено звіт Уповноваженого Верховної ради України з прав  людини в західних областях Людмили Непийводи за результатами моніторингового візиту до Ланчинської селищної ради ОТГ, а саме дотримання прав дитини в умовах децентралізації: забезпечення права дитини на освіту, охорону здоров’я та соціальний захист.