«Поетичний світ Шевченка»

Дата: 27.02.2020 17:55

27  лютого в приміщенні  Ланчинської   міської бібліотеки  для дорослих, відбувся І-ий етап конкурсу читців творів великого українського поета, письменника, художника та мислителя Тараса Григоровича Шевченка. Даний захід присвячений 206-ій річниці від дня народження Великого Кобзаря. Участь взяли представники установ культури всіх населених пунктів, що ввійшли до Ланчинської ОТГ. Умовами віршованого змагання, була декламація 3-х творів.

Готуючись до конкурсу, юні декламатори серцем доторкнулися до поезії Великого Кобзаря. Учасники з великим ентузіазмом взяли участь в конкурсній програмі, представляючи слухачам свої улюблені твори, демонструючи мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер виконуваного твору.

Важко було визначити переможців, адже кожен учасник вклав частинку своєї душі у виконання твору.

Захід проходив для визначення переможця, який буде представляти нашу громаду на обласному конкурсі та з метою сприяння розвитку мовної культури, популяризації творчої спадщини Т.Шевченка, національно-патріотичного виховання і духовних якостей молодого покоління.

До заходу, у читальному залі  Ланчинської бібліотеки для дорослих, було оформлено тематичну виставку «Орлиний злет Шевченкового слова», на якій представлено твори Шевченка.