Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

   20 лютого в Ланчинській ОТГ біля барельєфа Небесної Сотні відбулись урочистості з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні та революції Гідності, в яких взяли участь  голова Ланчинської селищної  ради Володимир Попович, депутат обласної ради М. Іваночко,   духовенство, представники  державних установ та організацій, громадські активісти, учні Ланчинського ліцею ім. Ю Шкрумеляка та Ланчинської гімназії.

    Захід традиційно розпочався Державним Гімном України. Настоятель храму о.Тарас  Чуда Архістратига Михаіла, відправив пам’ятну панахиду за загиблими Героями Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності та звернувся до присутніх з   побажаннями мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє нашої держави.

    - Ці дні стали історичною подією, яка глибоко вплинула на політику не лише в Європі, але і в глобальному світі. Ми відзначаємо цей день, як день патріотизму мужності та свободи, як приклад нескореності. Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у свідомості українців. Мільйони наших співвітчизників піднялися проти злочинного режиму, який намагався проігнорувати прагнення народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських та демократичних цінностей. Події, які ми згадуємо, стали доленосними для нашої країни. Ми завжди повинні пам’ятати та шанувати той безцінний внесок героїв Небесної Сотні та всіх героїв, які загинули та продовжують боротьбу на Сході України за незалежність та цілісність нашої держави, за справедливість та свої права, - зазначив у своєму виступі селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович.

    Учні Ланчинського ліцею також не залишились осторонь,  з їх уст лунали вірші патріотичного  характеру, які ще раз нагадали присутнім про безцінний внесок героїв Небесної Сотні в майбутнє нашої держави.

    Учасники зібрання вшанували світлу пам’ять героїв Майдану і загиблих воїнів АТО,  покладаючи   квіти  та лампадки до барельєфа Небесної Сотні. Захід організували завідувач бібліотеки для дорослих Марія Попович та вчитель української мови та літератури Світлана Матіюк.