Відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 03.02.2020 10:28

31 січня відбулося засідання постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку. Члени комісії заслухали інформацію щодо внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік.
За результатами розгляду питань порядку денного члени комісії погодили внесення змін до селищного бюджету в частині врахування в доходах спеціального фонду селищного бюджету субвенцію з обласного бюджету місцевим бюджетам на здійснення реконструкції  спортивного майданчика в селі Добротів Ланчинської ОТГ в сумі 500,0 тис. грн. Уточнено залишок коштів в сумі 418,0 тис. грн. та спрямувано:
158,0 тис. грн. на організацію благоустрію населиних пунктів Ланчинської ОТГ,
250,0 тис. грн. на виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Ланчинської ОТГ
10, 0 тис. грн. на забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони.
Також внесено зміни до помісячних асигнувань загального фонду бюджету в межах кошторисних призначень.