Друга Розколяда Ланчинської громади «З колядою ідем» в с. Добротів.

Дата: 29.01.2020 17:21

26 січня 2020 року в приміщенні клубу села Добротів відбувся ще один етап Другої Розколяди Ланчинської об’єднаної територіальної громади «З колядою ідем».

Розколяда у Ланчинській громаді вже переростає у традицію, створює можливість зберігати ту автентику, ті етнічні особливості, які притаманні нашому регіону, та популяризувати колядку, залучаючи як старше так і молоде покоління населення.

Розпочався захід благословенням отців та напутнім словом селищного голови.

Всіх присутніх потішили парафіяльні хори церков Покладення поясу Пресвятої Богородиці села Добротів та Святих Володимира і Ольги села Добротів. Вітали також: вертеп ЦДЮТ при  Добротівській гімназії, вертепи клубної установи с. Добротів, вокально-інструментальний ансамбль з с. Добротів, ансамбль вчителів Добротівської гімназії, народний аматорський вокальний ансамбль «Сонет» Ланчинського Народного дому, ансамбль дівчат  Ланчинського Народного дому, дитячий колектив клубу с. Вишнівців, педагоги та вихованці Ланчинської дитячої музичної школи.

Закінчився захід спільною колядою всіх присутніх.

Хочеться подякувати всім учасникам Розколяди в с. Добротів, за можливість колядувати разом, та можливість розвеселити кожне серце нашої громади, прославляючи Бога.