Віче пам’яті, присвячене героям Небесної Сотні

Дата: 18.02.2019 15:54

17.02.2019р. в селі Добротів, Ланчинської ОТГ, біля пам’ятника Тарасу Шевченку, відбулося Віче пам’яті, присвячене героям Небесної Сотні.

Загиблих пом’янули хвилиною мовчання. Спільно, священиками церкви Святих Володимира та Ольги та церкви Покладення Пояса Пресвятої Богородиці, було відправлено панахиду за загиблими героями, та покладено свічі пам’яті до пам’ятної дошки героїв Небесної Сотні. Захід закінчився виконанням Гімну України.

«Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі».

Шануємо! Любимо! Пам'ятаємо!

Слава Україні! Героям Слава!