Щорічний флешмоб "Колядуймо разом 2020" в с. Добротів

Дата: 24.01.2020 08:45

23 січня 2020 року у селі Добротів, біля пам’ятника Т.Г.Шевченка, урочисто розпочато щорічні флешмоби «Колядуймо разом», організовані Ланчинською селищною радою.

Спочатку, гарними словами та колядою привітав всіх учасників флешмобу, вертеп Добротівської гімназії. Далі з привітальними словами, з нагоди різдвяних свят, виступили: голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович, який наголосив на важливості проведення таких заходів, а о.Роман – священик Добротівської Греко-Католицької Церкви святих Володимира та Ольги, побажав Божої ласки та благословення.

Продовжив вітання, ансамбль педагогів Добротівської гімназії, які зачарували всіх присутніх професійним виконанням колядок. Далі естафету флешмобу перейняли працівники селищної ради та фахівці Ланчинської музичної школи. Захід закінчився загальним виконанням колядок.

У заході взяли участь діти, школярі, учні, педагоги, працівники культури, працівники селищної ради та небайдужі громадяни села Добротів.

Нехай спільна коляда об’єднює громаду, зігріває наші душі різдвяним теплом.