Фото без опису22 січня 2020 року  6 студентів,  які навчаються в Київському національному торгівельно-економічному університеті, були госпіталізовані до інфекційного відділення Яремчанської міської лікарні з попереднім діагнозом «харчова токсикоінфекція».  Хворі скаржились на загальну слабкість, блювоту, болі в животі, діарею, підвищення температури тіла до 38-39º С.

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  22 січня 2020 року розпочали санітарно-епідеміологічне розслідування  даного групового спалаху гострої кишкової інфекції,  що мав місце  в смт. Ворохта,  Івано-Франківської області.

В ході санепідобстеження встановлено, що 6 осіб,  котрі захворіли,   прибули на відпочинок у складі туристичної групи із 9 студентів та 2 викладачів 20 січня 2020 року та проживали в приватній садибі «Гуцульська садиба» в смт. Ворохта.

Напередодні вони харчувались в оселі за місцем проживання та готували їжу самостійно. Їли картопляне пюре, салат із буряка, вареники, відбивні, котлети та шашлик.

Погіршення самопочуття відпочиваючі відчули 21 січня 2020 року ввечері, а наступного дня потрапили до лікарні.  Стан хворих на сьогодні - середнього ступеня важкості.

В даний час триває санітарно-епідеміологічне обстеження осередку гострої кишкової інфекції та перевірка закладу;  проведено бактеріологічні дослідження проб харчових продуктів, змивів та води.

Ситуація контролюється Головним управлінням Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.