Літературна композиція "Жити...Вірити...Пам'ятати"

Дата: 09.12.2019 09:19

Україна у скорботі згадувала тих, хто став жертвами голодомору 1921 - 1922, 1932-1933, 1946-1947 років. Це  страшна трагедія в історії українського народу. 22 листопада віддали данину пам'яті за постраждалими учні 7-а і 7-б класів Ланчинського ліцею. Щоб діти дізналися правду, про цю більш ніж трагічну сторінку української історії  на абонементі влаштували книжкову викладку літератури " Голодомор - наша печаль і скорбота". Рядки монологів і спогадів про голодомор, які підготували для читачів бібліотекарі Галина Захарчук і Марія Дем'янчук викликали сум, сльози, біль та співчуття до очевидців тих подій. Учні прониклися віршованими рядками у виконанні вчительки Люби Дем'янчук, а це є свідченням, що юне покоління усвідомлює трагізм сумнозвісних років. Користувачі бібліотеки в скорботній жалобі схилили голови віддаючи шану невинно замордованим людям.

Українців примушували про це забути. Однак національну трагедію не можна знищити, забути! Памятаємо! Не забудемо!