Проект щодо якості доріг підтримано в офісі програми DOBRE

Дата: 28.12.2019 13:16

Ланчинська селищна рада об’єднаної територіальної громади є переможцем X–го обласного конкурсу проектів місцевого розвитку Івано-Франківської області, що були подані по окремому компоненті в рамках тристороннього меморандуму про співпрацю між програмою DOBRE, Івано-Франківською ОДА та Івано-Франківською обласною радою, підписаного в лютому 2019 року. Проект «Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі, шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери» підтримано в  офісі програми DOBRE  та передано для підписання.

Реалізація такого проекту буде проводитися у 2020 році, що дасть можливість покращити стан дорожньої інфраструктури в громаді, підвищити безпеку пересування дорогами та тротуарами.