4 грудня в залі засідань Ланчинської селищної ради відбувся урочистий захід з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування. На святкування були запрошені селищний голова Ланчинської ОТГ Володимир Попович, заступники селищного голови Василь Іванішак  та Михайло Гресько, виконуючі обов’язки старости в селах Добротові – Михайло Мельник, Середньому Майдані – Ольга Бевзюк та  працівники селищної  та сільських рад.

Працівники Ланчинської міської бібліотеки для дорослих  Марія Попович та Любов  Дутчак привітали усіх,  хто працює у сфері місцевого самоврядування, з професійним святом. Зокрема ведучі зазначили,  що майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої  громади і  держави.

«Сьогодні ми прийшли на свято
День працівників місцевого самоврядування відзначати.
Із днем цим всіх присутніх ми вітаємо,
Всього найкращого бажаємо.

Вас вітаємо в світлому залі

Щоб щасливі роки і надалі –

Поспішали у двері світлиці

Залишаючи радість на лицях!»

Подарунком всім учасникам урочистостей став виступ вчителів музичної школи – Ірини Яремин, Світлани Небелюк та Віктора  Волощук, які додали гарного настрою виконуючи пісні «Сіла птаха»  та «Осіннє золото». Також  щирими аплодисментами присутні нагородили братів Малярчуків за прем’єру пісні «Слава України».

На завершення свого виступу ведучі запевнили, що  радість, вдячність та гарні побажання – ось ключові слова сьогоднішньої зустрічі.

У Ваше професійне свято

Прийшли ми всіх вас привітати

І насамперед сердечно

Хочемо Вам побажати:

Як вода джерельна
Будьте ви здорові
Хай сміються очі
Не хмуряться брови,

Хай живуть у серці почуття високі,
Хай дарує доля вам
Сто щасливих років.

Добра і радості бажаєм