Ланчинська ОТГ є переможцем Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування

Дата: 04.12.2019 15:59

Оголошені результати десятого обласного конкурсу громад Івано-Франківської обласної ради. Серед переможців Ланчинська ОТГ, при співпраці з програмою USAID DOBRE та реалізації проєкту «Підвищення якості доріг місцевого значення та безпеки на дорозі шляхом придбання спецтехніки (автогрейдера) та облаштування тротуарів до основних закладів соціальної сфери.»

Відзначимо, що в десятому обласному конкурсі було визначено чотири пріоритетні напрямки, серед яких підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, забезпечення екологічної безпеки та реалізація програми DOBRE.