Запрошуємо на відкриття оновленого скверу ім. Ю.Шкрумеляка

Дата: 22.11.2019 13:46

Шановні мешканці Ланчинської  громади, у нас така новина!

22 листопада відбудеться відкриття оновленого скверу ім.Ю. Шкрумеляка в селищі Ланчин Ланчинської ОТГ!

Запрошуємо всіх бажаючих!!!

Філософія скверу - проводити максимум подій в рік, проводити разом свята, майстер-класи, виставки!
Сподіваємось, що цей публічний простір скоро стане осередком культурних подій та розваг у Ланчинській громаді.

Нагадаємо що реалізація проєкту швидкого гранту «Формування центру дозвілля та відпочинку (громадського простору) Ланчинської громади» стала можлива за сприяння програми DOBRE та співфінансування Ланчинської ОТГПочесним гостем при урочистому відкритті скверу стане керівник американської програми DOBRE Бері Джозеф Рід.

Гуменна Алла Романівна
2019-11-20 12:33:00

Прошу зв'язатись зі мною за телефонами 0688395123 або 0637240265.Я родичка Ю.Шкрумеляка по його дружині Маріі,уродженій Скрипух, дочці пані Скрипух, яка його вивчила , мій батько її внук В дитинстві я бачила Шкрумеляка і спілкувалась, і для мене він не символ, а вуйцьо Юрцьо.Маю унікальне фото його проводів з таборів, хочу передати громаді.