Людської пам’яті мости

Дата: 18.11.2019 09:12

Ланчинський центр дитячої та юнацької творчості огортає тиша. Це наші гуртківці зібралися для вшанування  пам’яті жертв Голодомору.

Сьогодні в закладі проводився захід  «Людської пам’яті мости». В якому беруть участь вихованці гуртків та їх керівники. Напередодні заходу керівники гуртків провели бесіду в якій ознайомили дітей із подіями що відбувалися під час Голодомору 1932-33 роках. Після даної бесіди деякі діти проявили бажання взяти участь у виховному заході.

Розпочала захід  директор ЛЦДЮТ Я.О. Недашківська. Виступ її доповнила вчитель ліцею  Ганна Казюк.

Наступними ініціативу перейняли на себе ведучі заходу. Вони з великим жалем та скорботою переповіли історію 1932-33 років

Затамувавши подих гуртківці уважно прислухалися до кожного слова. А віршовані рядки їхніх однолітків перенесли учнів у  голодний 33 в якому кожна сімя оплакувала невинні душі померлих предків

Наприкінці заходу вихованці гуртків разом із своїми наставниками вшанували пам'ять жертв Голодомору хвилиною мовчання, після якої діти засвітили лампадки та поклали квіти вшановуючи пам ‘ять жертв Голодомору.