ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 20.10.2019 10:44

До уваги жителів Ланчинської ОТГ

З 21.10.2019 року по 12.11.2019 року представники Ланчинської ОТГ будуть проводити опитування жителів громади.

Мета опитування: визначення громадської думки щодо якості освітніх послуг (загальна, середня освіта).

Опитування будуть проводити інтерв’юери – представники Молодіжної ради Ланчинської ОТГ.

Результати опитування будуть враховані та опрацьовані. За результатами опитування будуть прийняті відповідні рішення.

Звіт про результати опитування буде оприлюднений на офіційному сайті Ланчинської громади 15.11.2019 року.

Детальну інформацію про опитування можна отримати за телефоном 3-26-34. Будемо вдячні за участь в опитуванні, ваші відгуки допоможуть покращити освітні послуги у нашій громаді.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

• опитування є анонімним
  • для участі в опитуванні вам не потрібно пред’являти будьякі документи. Інтерв’юер може попросити у вас номер телефону, це потрібно для перевірки роботи самого інтерв’юера
  • анкета складається з 6 питань
  • анкета заповнюється з ваших слів виключно в електронній формі (відповіді вносяться в планшет). Підписувати нічого не потрібно
  • На вимого інтерв’юер повинен пред’явити свій паспорт або водійське посвідчення, та лист від Ланчинської селищної ради, який посвідчує його участь в опитуванні

ЯКЩО:

• від вас вимагають показати або надати копії будьяких документів
  • вас просять підписати будьякий документ
  • інтерв’юер знаходиться в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, веде себе агресивно або неадекватно

НЕГАЙНО ПОВІДОМТЕ ПРО ЦЕ ЗА ТЕЛЕФОНОМ 3-26-34

Дякуємо за розуміння!