14 листопада 2019 року під головуванням заступника селищного голови Іванішака В.І відбулося друге засідання робочої групи з питань формування селищного бюджету на 2020 рік, яка була створена  розпорядженням селищного голови від 21.08.2019 року відповідно до вимог Бюджетного регламенту, затвердженого рішенням селищної ради.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку інвестицій та фінансів , Данилюк М.М доповіла що процедура формування проекту селищного бюджету визначена ст. 75 «Порядок складання проектів місцевих бюджетів» та ст. 76 «Проект рішення про місцевий бюджет та матеріали що до нього додаються» Бюджетного кодексу України,  а також розпорядженням селищного голови  від 21 серпня 2019 року №155/02.1-05  « Про заходи щодо підготовки проекту бюджету Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної  громади на 2020 рік та прогнозу на 2021-2022 роки»

Дохідна частина проекту бюджету на 2020 рік розроблена з урахуванням чинних норм податкового та бюджетного законодавства та містить такі особливості для місцевих бюджетів:

• зарахування починаючи з 1 січня 2020 року 5 відсотків рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення;
  • припинення зарахування частини (13,44 відсотка) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у зв’язку із зарахуванням цих надходжень до дорожнього фонду;
  • підвищення розміру прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати та посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду Єдиної тарифної сітки;

Видаткова частина проекту бюджету на 2020 рік включає розподіл за такими галузями: освіта; охорона здоров`я; культура і мистецтво; державне управління; соціальний захист; забезпечення благоустрою; утримання місцевої пожежної команди.