Новий дитячий майданчик, який прикрасив центр селища Ланчинської громади став великою радістю для дітей. Мами і бабусі із задоволенням ведуть сюди своїх діток. На вихідних з ранку і до вечора лунає дзвінкий сміх. Встановлення даного майданчика стало можливим завдяки програми DOBRE та співфінансування Ланчинської ОТГ.

Звертаємося до мешканців та гостей громади з проханням бережно ставитись до комунального майна, не смітити та не псувати мережу освітлення, слідкувати за своїми дітьми!

Давайте дбати про нашу громаду разом!

Також доводимо до вашого відома, що в сквері ім. Ю Шкрумеляка в селищі Ланчин Ланчинської територіальної громади ведеться відеоспостереження!

Офіційне відкриття оновленого скверу відбудеться найближчим часом! Стежте за новинами Ланчинської ОТГ!