ВІДРЕМОНТОВАНО ПІШОХІДНИЙ МІСТ

Дата: 05.11.2019 16:14

Жителі вулиці Героїв Крут звернулися з проблемою щодо аварійності підвісного мосту, прокладеного через річку Прут в районі Мочарка в селищі Ланчин. Прогнила дерев’яна конструкція загрожувала  жителям, яким щодня доводилося переходити по ньому.

Це єдиний міст для багатьох  домогосподарств, який з’єднує їх з центральною дорогою. Щоб скористатися іншим найближчим мостом треба долати доволі велику відстань. Тому, зважаючи на небезпеку, проблему вдалося вирішити.

За сприяння селищного голови Володимира Поповича та завдяки активній роботі небайдужих місцевих жителів громади вже за короткий час вдалося замінити дерев’яне покриття мосту. Владою організвано лісоматеріали, а громада забезпечила проведення ремонтних робіт.

Одночасно звертаємося до свідомих мешканців  нашої громади при проїзді  через пішохідний міст мототранспортом дотримуватись правил безпеки та швидкісного режиму.