Навчання депутатів Ланчинської ОТГ в рамках Програми DOBRE

Дата: 05.11.2019 10:51

З  31 жовтня по 02 листопада проходило  навчання депутатів місцевих рад в рамках Програми DOBRE за співорганізації Інституту Політичної Освіти для громад-партнерів ІІІ когорти Західного регіону.
Знайшли можливість та свідомо вирішили приїхати на навчання представники Ланчинської селищної ради ОТГ. В учасників були три насичених дні, цікава програма та фахові спікери, зокрема Олександр Солонтай, Іван Лукеря, Тарас Случик.

Було надзвичайно інформаційно, пізнавально та дискусійно. - учасники активно записували, ставили запитання, дискутували, а саме головне складали  собі списки першочергових завдань при поверненні до своєї громади.

Багаточисельна група депутатів з Ланчинської ОТГ вдячна  чудовій команді ІПО та програмі DOBRE за навчання та  обіцяє в такому ж складі повернутися  знову!