Педагогічна рада у ЦДЮТ

Дата: 29.10.2019 15:06

У  вересні місяці 2019р. в Ланчинському центрі дитячої та юнацької творчості, була проведена перша педагогічна рада 2019-2020 навчального року. На нараді були присутні: директор ЦДЮТ – Недашківська Я.О., методист ЦДЮТ – Семенюк В.В. та всі керівники гуртків.

Дана нарада носила ознайомчий характер, де всі присутні були проінформовані про річний план роботи установи, про режим роботи, про мережу гуртків. Також на нараді було обговорено та оголошено список Членів опікунської ради та вибрано голову, нею стала  Тодорів І.В..

На нараді всіх присутніх ознайомили з технікою безпеки та охорони праці під час роботи. Тодорів І.В. наголосила на важливості охорони здоров'я та безпеки життєдіяльності, та подарувала аптечку, для надання першої невідкладної допомоги.

Директор ЦДЮТ попросила всіх присутніх дотримуватись правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки, та побажала успішного навчального року.