УКРАЇНА

ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

сьомого  демократичного  скликання

позачергова (двадцята) сесія

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 жовтня 2019 року  № 877-20/2019                                селище  Ланчин

 

Про надання дозволу на тимчасове складування твердих побутових відходів в урочищі «Ділок» селища Ланчин

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», враховуючи звернення начальника КП «Карпати» та рішення виконкому № 27 від 21.02.2019 року, сесія селищної ради

 

В И Р I Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Карпати» на тимчасове складування твердих побутових відходів в урочищі «Ділок» в селищі Ланчин.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, екології, будівництва, архітектури, ЖКГ та планування території, сфери послуг та торгівлі.

 

 

Селищний  голова                                                    Володимир Попович

         УКРАЇНА

ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

сьомого демократичного скликання

позачергова (двадцята) сесія

 

від 11 жовтня 2019 р. № 853-20/2019                                                селище Ланчин

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про підтримку звернення

Івано-Франківської обласної

ради щодо продовження мораторію

на вільний обсяг земель

сільськогосподарського призначення

 

Відповідно до статті 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента України В. Зеленського, Прем’єр-міністра України О. Гончарука, Голови Верховної Ради України Д. Разумкова, народних депутатів України від Івано-Франківської області щодо продовження мораторію на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення комунальної, державної та приватної форм власності (додається).

2. Рішення надіслати Президенту України В.Зеленському, Прем'єр-міністру України О.Гончаруку, Голові Верховної Ради України Д. Разумкову, народним депутатам України від Івано-Франківської області.

 

3. Звернення розмістити на офіційному веб-сайті Ланчинської селищної ради ОТГ.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищної ради М.Греська та постійну комісію з питань охорони здоров'я та соціальної політики, надання публічних послуг, учасників АТО.

 

        Селищний голова                                                  Володимир Попович

 

Додаток
до рішення селищної ради
від 11.10.2019. № 853-20/2019

 

Президенту України
В. Зеленському

Прем’єр-міністру України
О. Гончаруку

Голові Верховної Ради України
Д. Разумкову

Народні депутати України
від Івано-Франківської області

 

Звернення

 

В умовах реальних загроз державності та незалежності України, нових геополітичних викликів перед майбутнім нації, ми, депутати Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади підтримуємо звернення Івано-Франківської обласної ради та вимагаємо продовжити мораторій до 1 січня 2021 року на вільний обіг земель сільськогосподарського призначення комунальної, державної та приватної форм власності.

Конституція України визначає землю об’єктом права власності українського народу та основним національним багатством. Тому питання продажу землі стосується кожного громадянина України. В нестабільній політичній ситуації, що склалась сьогодні в державі, ми зобов’язані захистити українську землю від будь-яких форм захоплення агресором.

Можливе скасування мораторію та запровадження в Україні вільного обігу земель сільськогосподарського призначення є одним із кроків, які виходять далеко за рамки сьогодення та визначають подальшу долю не тільки аграрного сектору, а й всієї країни на десятиріччя вперед.

В умовах військової агресії проти України та анексії Криму, нестабільної політичної ситуації вільний обіг земель сільськогосподарського призначення комунальної, державної та приватної форм власності призведе до ситуації, що українці стануть наймитами на власній землі, а українські багатства скуплять завуальовані агресори та завойовники. І не важливо паспортами якої країни вони прикриваються.

Наголошуємо: сільськогосподарська земля – це не просто привабливий об’єкт для інвестицій. Для Української нації – це єдиний стратегічний ресурс, який не підлягає відтворенню, є репродуктивною умовою життєздатності і збереження її генофонду, від якого залежить продовольча безпека та економічна роль України в світі.

Нашій державі належить значна частина світових запасів чорноземів, вартість яких в умовах постійного зростання дефіциту продовольства на глобальному рівні важко переоцінити. Узаконення торгівлі землею сільськогосподарського призначення – це пряма загроза для її відчуження на користь олігархічного або чужоземного капіталу та перетворення України на сировинну колонію, в якій українці опиняться в статусі наймитів “на нашій ? не своїй землі”, а держава втратить вплив на внутрішній продовольчий ринок.

Глибоко переконані, що українська земля – це нерозтратний ресурс розвитку виключно українського народу, гарантія економічної та продовольчої безпеки держави.

На сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано низку законопроектів, в тому числі поданий Кабінетом Міністрів України, які мали б регулювати відкриття ринку землі, однак жоден з них не відповідає в повній мірі запитам українського суспільства.

Тому вимагаємо задля інтересів сьогоднішнього та майбутніх поколінь українців:

До відновлення територіальної цілісності України заборонити в державі торгівлю землями сільськогосподарського призначення, які підпадають під дію мораторію.

Гарантувати право приватної власності на присадибні земельні ділянки, землі сільськогосподарського призначення, отримані під час розпаювання, одержані в спадщину, даровані чи відступлені прямими родичами, та ті, що перебувають під житловими будинками й іншою нерухомістю, власність на які громадянами України ще не оформлена.

Дозволити особам, які законним способом набули право власності на землі сільськогосподарського призначення, здійснювати передачу своєї земельної власності прямим родичам із правом родинного успадкування або продавати лише територіальним громадам та державі. Категорично заборонити набувати у власність землі сільськогосподарського призначення іноземцям, особам без громадянства, особам з подвійним громадянством, а також юридичним особам, власниками яких є іноземці або в статутний фонд яких вливається іноземний капітал.

Створити державний земельний банк, який забезпечить регулювання впорядкованого обігу земель сільськогосподарського призначення. Розробити та забезпечити дієву реалізацію державних програм: програми стимулювання розвитку кооперативів та сімейних фермерських господарств; програми сприяння виробництву сільськогосподарської техніки з поступовим митним обмеженням імпорту техніки, аналоги якої виробляють в Україні.

 

 

Прийнято на позачерговій двадцятій сесії
Ланчинської селищної ради ОТГ                                                                                          11 жовтня 2019 року

         УКРАЇНА

ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

сьомого демократичного скликання

позачергова (двадцята) сесія

 

від 11 жовтня 2019 р. № 852-20/2019                                                селище Ланчин

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про підтримку звернення Івано-

Франківської обласної ради щодо

суспільно-політичної ситуації в Україні

 

Відповідно до статті 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати звернення Івано-Франківської обласної ради до Президента України В.Зеленського, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України від Івано-Франківської області щодо суспільно-політичної ситуації в Україні (додається).

2. Рішення надіслати Президенту України В.Зеленському, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, народним депутатам України від Івано-Франківської області.

3. Звернення розмістити на офіційному веб-сайті Ланчинської селищної ради ОТГ.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищної ради М.Греська та постійну комісію з питань охорони здоров'я та соціальної політики, надання публічних послуг, учасників АТО.

 

 

Селищний голова                                                  Володимир Попович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток
до рішення селищної ради
від 11.10.2019. № 852-20/2019

 

Президенту України
В. Зеленському

Кабінет Міністрів України

Верховна Рада України

Народні депутати України
від Івано-Франківської області

 

ЗВЕРНЕННЯ

 

Ми, депутати Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади підтримуємо звернення Івано-Франківської обласної ради та виступаємо проти реалізації так званої “формули Штайнмайєра”, за якою відповідно до “Мінських угод” запроваджується особливий статус окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Анонсований 1 жовтня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи у Мінську, є прихованою здачею національних інтересів України, загрожує безпеці та територіальній цілісності нашої держави та є фактичною капітуляцією України у російсько-українській війні і не гарантує встановлення миру навіть на умовах Путіна.

Підписання такого документа – це вибори на окупованих територіях без участі України та легітимізація терористичних окупаційних адміністрацій. Адже виконання законів України має “гарантувати” ОБСЄ, яка впритул не бачить там російської армії.

Наслідком підписання стане ще одне Придністров’я, але вже на території України.

Такий документ – наруга над пам’яттю про загиблих та зневага живих захисників України.

Це відкритий шлях не тільки до послаблення, але й до зняття санкцій з Росії.

Усе це стане можливим після прийняття закону про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей.

Звертаємось до Президента України як гаранта державного суверенітету і територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав та свобод людини і громадянина, до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народних депутатів України від області проявити весь свій патріотизм, професіоналізм та державницьку позицію: не допустити надання особливого статусу окупованим територіям, проводити вибори до місцевих рад тільки після повної деокупації зазначених територій, не розміняти інтереси Держави на примарний мир.

Ні! – капітуляції! Ні! – федералізації!

Україна – понад усе!

Слава Україні!

Прийнято на позачерговій двадцятій сесії
Ланчинської селищної ради ОТГ                                                                                          11 жовтня 2019 року

 

 

                                                             

УКРАЇНА

ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

сьомого демократичного скликання

позачергова двадцята сесія

                                                  

Р І Ш Е Н Н Я

 

Від 11.10.2019  року № 854/ 2019                                                   смт. Ланчин

Про  затвердження протоколів

№ 9,10  засідання  постійної

комісії з питань фінансів, інвестицій

та планування соціально-економічного

розвитку "Про внесення змін до селищного

бюджету на 2019р."

 

 

   Розглянувши  протоколи постійної комісії, відповідно до рішення сесії селищної ради  сьомого демократичного скликання № 504-13/2018 від 21.12.2018р. "Про селищний бюджет на 2019р." Ланчинська селищна рада ОТГ           

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити протокол №9 від  11 вересня  2019р. ?

 1. 1. Провести наступні зміни по загальному фонду бюджету згідно:

 

КПК 0110150 КЕКВ 2210 збільшити в вересні на 35,000 тис. грн.

КПК 0110150 КЕКВ 2240 збільшити в вересні на 30,000 тис. грн.

КПК 0111010 КЕКВ 2210 зменшити в лютому на 1,744 тис. грн.

        КПК 0111010 КЕКВ 2210 зменшити в березні  на 1,362 тис. грн.

КПК 0111010 КЕКВ 2210 зменшити в квітні    на 3,350 тис. грн.

КПК 0111010 КЕКВ 2210 зменшити в травні  на 3,850 тис. грн.

КПК 0111010 КЕКВ 2210 зменшити в червні  на 3,800 тис. грн.

КПК 0111010 КЕКВ 2273 збільшити в вересні на 14,106 тис. грн.

        КПК 0111020 КЕКВ 2120 зменшити в вересні на 400,000 тис. грн.

КПК 0111020 КЕКВ 2111 збільшити в вересні на 400,000 тис. грн.

КПК 0111020 КЕКВ 2275 зменшити в грудні на  105,000 тис. грн.

КПК 0112111 КЕКВ 2620 зменшити в вересні на 50,000 тис. грн.

КПК 0112111 КЕКВ 2282 збільшити в вересні на 50,000 тис. грн.

КПК 0116030 КЕКВ 2210 збільшити в вересні на 40,000 тис. грн.

 

1.2. Здійснити розподіл коштів від перевиконання селищного бюджету, що склалося станом на 30.06.2019р. в сумі 200,000 тис. грн. ( ККД 11010100) спрямувати:

за КПКВКМБ 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітине та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад», КЕКВ 2111 в сумі  200,000 тис.грн. на заробітну плату.

 

2.Затвердити протокол від 10 жовтня 2019 року № 10 :

 

1.Збільшити дохідну частину по спеціальному фонду бюджету за КБКД 41054000 «Субвенція з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на початок бюджетного періоду» на забезпечення телемедичним обладнанням комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості в сумі 99000,0 гривень та спрямувати за КПКВКМБ 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

КЕКВ 3210, а саме на:

  • придбання телемедичного обладнання для амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул.. Незалежності, 140, смт. Ланчин Ланчинської селищної ради ОТГ Надвірнянського району в сумі 99000,0 грн.

 

2. Провести наступні зміни по спеціальному фонду бюджету згідно?

 КПКВКМБ 0118330 КЕКВ 2240 зменшити на 19323,48 грн.

 КПКВКМБ 0118311 КЕКВ 2240 збільшити на 19323,48 грн.

 КПКВКМБ 0111100 КЕКВ 2240 зменшити на 9200,0 грн.

 КПКВКМБ 0111020 КЕКВ 2230 зменшити на 800,0 грн.

 КПКВКМБ 0111100 КЕКВ 3110 збільшити на 10000,0 грн.             

3.Внести зміни до помісячного розпису асигнувань та кошторисних призначень за КПКВКМБ 0118700 по загальному фонду бюджету зменшивши на 94100  грн..

            КПК 0118700 КЕКВ 9000 зменшити 94100  грн..

Збільшити кошторисні призначення за КПКВКМБ 0116030 по загальному фонду на 14100,0грн..

            КПК 0116030 КЕКВ 2240 збільшити на 14100,0 грн..

Збільшити кошторисні призначення за КПКВКМБ 0110150 по загальному фонду на 80000,0 грн..

 

           КПК 0110150 КЕКВ 2111 збільшити на 80000,0 грн.

 

4. Провести наступні зміни по загальному фонду бюджету:

 

КПК 0111090 КЕКВ 2111 зменшити в березні на 5000,0 грн.

КПК 0111090 КЕКВ 2111 зменшити в квітні на 10000,0 грн.

КПК 0111090 КЕКВ 2111 зменшити в травні на 10000,0 грн.

КПК 0111090 КЕКВ 2111 зменшити в червні на 5000,0 грн.

КПК 0111090 КЕКВ 2120 зменшити в січні на 5000,0 грн

КПК 0111090 КЕКВ 2120 зменшити в лютому на 5000,0 грн.