Виставка - реквієм "Молюсь, Вкраїно, за твоїх героїв"

Дата: 15.09.2019 12:11

29 серпня - оголошено Днем скорботи та пам'яті за загиблими в зоні АТО. На абонементі Ланчинської міської бібліотеки для дітей влаштовано виставку-реквієм "Молюсь, Вкраїно, за твоїх героїв", матеріали, якої розповідають про військові події на сході України. Наталія Яремин, завідувач бібліотекою для дітей презентувала монографію "У полум'ї борні за Україну", яка покликана розповідати нащадкам про участь жителів нашого селища у доленосних подіях російсько-української війни. Сподіваюся, що ми долучилися до великої справи, виховання молодого покоління справжніми патріотами, готових завжди стояти на варті миру і соборності України.       Хвилиною мовчання пом'янули воїнів, які віддали своє життя за наше славне майбутнє, за нашу рідну Батьківщину.

"Не плач, моя Україно, а радуйся - ти породила героїв, гідних слави", на такій оптимістичній ноті завершили презентацію виставки.