Фото без опису

        Ланчинська міська бібліотека для дітей бере участь у Всеукраїнському конкурсі "Творчі канікули" ініційований Національною бібліотекою України  для дітей. Представляємо нашу активну  читачку і юну поетесу - Тетяну Коваль в номінації  «Так, я люблю Україну».

 
Наталія Яремин завідувачка бібліотекою для дітей на черговому засіданні літературної студії "Суцвіття талантів" ознайомила присутніх з біографією Тетяни Коваль та її творчим доробком. Дівчинка почала писати свої вірші з семи років. Її чутлива душа тонко реагує на красу природи, посмішку сонця, їй не байдужа доля України і рідного краю. Юна учениця любить подорожувати, займається музикою і поглибленим вивченням англійської мови.  Улюблене заняття Тетянки  - гра в шашки, вона неодноразово приймала участь у різних змаганнях і виборювала призові місця. У 2018 році нагороджена Всеукраїнською премією "Диво дитина" за особливі досягнення. А в цьому році вирішила спробувати свої сили пера і прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі "Творчі канікули" в номінації «Так, я люблю Україну».
На засідання літстудії "Суцвіття талантів" запросили  досвідчених літераторів літературної студії "Бистрінь" - члена НСПУ Галину Христан, ланчинську  поетесу Марію Яновську, які професійно оцінили творчий доробок Тетяни Коваль. Мирослава Гордєєва-Мельник, керівник літстудії відмітила, що молоді таланти мають можливість відшліфовувати свою майстерність у колі досвідчених майстрів пера. Всі одностайно вирішили - Тетяну Коваль делегувати на участь у Всеукраїнському конкурсі "Творчі канікули". Надіємось на перемогу!
 

Вечірнє небо, зорі сяють                                          

Вечірнє небо зорі сяють
Очей не відведу - краса!
Та сумно й гірко я зітхаю,
Вдивляючись в небеса.

Чомусь у снах я часто бачу
Дітей у райському саду.
Собі ніколи не пробачу,
Як не розкрию їх біду.

Бо знаєте... їм колискових
Не доспівали матері,
І снів не бачили казкових
Вони до ранньої зорі.

Був лютий голод в тридцять третім,
Забрав мільйони людських душ.
Тож у столітті двадцять першім
Дітей, о вороже, не руш!

Хай сняться сни їм кольорові,
Мами співають хай пісень.
Хай світ живе лише в любові,
І хай  наступить Миру день!


Євпаторійським берегом блукає...

Євпаторійським берегом блукає
Татарське дівчатко вродливе.
Над хвилями чайка квилить-літає,
Заглядає у море мінливе.

Як в далечині морській зникає,
Нагулявшись хвиля срібнопінна,
Так народу твого воля конає,
А вона, всім відомо, безцінна.

Героїне! Вінок свій барвінковий
Тобі я бажаю віддати.
Якби я не була українкою,
То хотіла б татаркою стати!

Вірші Тетяни Коваль