Фото без опису     Фото без опису

Фото без описуФото без опису

В рамках діяльності програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) триває дводенний семінар «Strategy to Action»: перехід до реалізації проектів місцевого економічного розвитку для громад Тернопільської та Івано-Франківської областей. Учасниками даного заходу, стала і Ланчинська громада.

З презентацією місцевого економічного розвитку Ланчинської об’єднаної територіальної громади виступив селищний голова Володимир Попович.

«Стратегічне бачення розвитку Ланчинської ОТГ – це економічно успішна, екологічно чиста та комфортна для проживання територія в живописній частині Прикарпаття, важливий туристичний і культурний центр регіону». - зазначив Володимир Васильович.

Під  час  виступу презентовано ідеї проєктів  для  розробки  Програми  МЕР  Ланчинської  ОТГ,   зокрема,  «Просторове  планування території  Ланчинської ОТГ»,  «Створення  відпочинкової зони  біля   річки  Прут  в  селищі  Ланчин»,  «Реконструкція  та  благоустрій комунального  ринку  «Торговиця»  в  селищі  Ланчин», «Благоустрій   території  відпочинкової  зони  біля  оглядової  вежі  в урочищі  «Жбир» с.Добротів», «Відновлення каскаду ставків в урочищі «Брунчиха» Ланчинської ОТГ»,  « Створення туристичних маршрутів в Ланчинській ОТГ».