З Днем рятівника!

Дата: 17.09.2019 08:59

Щиро вітаю рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!
Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та інших напастей. Стикаючись з дня в день з бідою, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.
Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичу вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці.

З повагою

Селищний голова                                                                                                             Володимир Попович