ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 12.09.2019 16:38

20.09.2019 року  0 14 год.  в  приміщенні  зали  засідань  Ланчинської селищної об'єднаної територіальної  громади відбудуться  громадські  обговорення   щодо:

1.  Плану  покращення  надання послуги.

2. Програми  місцевого   економічного розвитку Ланчинської  об'єднаної  територіальної  громади  та  Плану  дій  з її  впровадження.

Проекти   Плану  покращення  надання  послуги,  Програми  місцевого  економічного  розвитку  Ланчинської  об'єднаної  територіальної  громади  та  Плану  дій  з  її  впровадження  розроблені  в рамках  Програми «Децентралізація  приносить кращі  результати  та  ефективність» (DOBRE),  що   виконується  міжнародною  організацією Global Communities та  фінансується  Агентством  США  з  міжнародного  розвитку (USAID).

Над  підготовкою  проекту Плану  та  Програми  працювали  члени  Робочих  груп  з  покращення  надання  послуги  та  місцевого  економічного розвитку,  які  створені  у  громаді,  і  до складу  яких  увійшли  представники  різних  цільових  груп.  Робочі групи  працювали  у  тісній  співпраці  з  експертами  Програми  DOBRE  на  всіх  етапах.

На  розгляд  громадськості  з  метою  отримання  пропозицій  виносяться  напрацьовані  проекти  Плану  та  Програми.

До  обговорення  запрошуються  всі  жителі  громади.