ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

сьомого демократичного скликання

дев’ятнадцята сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Від ХХ.08.2019  року № ХХХ-18/2019                                                    смт. Ланчин

Про Бюджетний регламент

Ланчинської селищної ради ОТГ

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України та з метою упорядкування процесів формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, що здійснюються органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду, а також регламентації взаємовідносин між учасниками бюджетного процесу, селищна рада вирішила:

1.Затвердити Бюджетний регламент Ланчинської селищної ради ОТГ, згідно додатку (додається).

2.Контроль за виконанням рішення поставити на постійну комісію з питань  фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку та селищного голову ОТГ.

Селищний голова  ОТГ                                                                    В.В. Попович