ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського  району  Івано-Франківської  області

селищного голови

від 19.08. 2019р. № 151/02.2-05                                                     селище Ланчин

Про скликання дев’ятнадцятої сесії

Ланчинської селищної ради ОТГ

VII демократичного скликання

Відповідно до пункту 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 2.3.5. Регламенту Ланчинської селищної ради ОТГ скликати 29 серпня 2019 року о 14:00 годині дев’ятнадцяту сесію VII скликання. Сесію провести в приміщенні актової зали музичної школи із такими питаннями порядку денного:

1. Про затвердження Стратегії розвитку Ланчинської селищної ради на 2019-2027 роки.
  2. Про затвердження Положення «Про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Ланчинської об’єднаної територіальної громади.
  3. Про підсумки виконання бюджету Ланчинської селищної ради ОТГ за  І-е півріччя 2019 року;
  4. Про внесення змін до рішення сесії від 21.12.2018 року № 504 «Про селищний бюджет на 2019 рік».
  5. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку «Про внесення змін до рішення сесії від 21.12.2018 року № 504 «Про селищний бюджет на 2019 рік».
  6. Про внесення зміни до Плану соціально-економічного розвитку Ланчинської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
  7. Про участь у десятому обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
  8. Земельні питання.
  9. Різне.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                             Володимир Попович