ЛАНЧИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Надвірнянського району Івано-Франківської області

селищного  голови

від  14  червня  2019 року   № 118/02.1-05                             селище Ланчин

Про  скликання  вісімнадцятої  сесії

Ланчинської  селищної  ради ОТГ

VII   демократичного   скликання

Відповідно до пункту 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 2.3.5. Регламенту Ланчинської селищної ради ОТГ, скликати 25 червня 2019 року о 14.00 годині вісімнадцяту сесію V11 скликання із такими питаннями порядку денного:

1.Про затвердження протоколу засідання постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку  «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік»

2.Про підтримку послуги, як першочергової: утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ.

3.Земельні питання.

4.Різне.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                      Володимир  Попович