До 170-річчя від дня народження Олени Пчілки «Поетичне слово, осяяне любов’ю до дітей»

Дата: 02.08.2019 11:09

«Діти - се наш дорогий скарб, се наша надія, се – молода Україна» з такими словами розпочався у Добротівській бібліотеці масовий захід до 170-річчя від дня народження Олени Пчілки, який відбувся 30 липня.

Ці слова належать письменниці, яка все життя присвятила справі розвитку української культури, невтомно й самовіддано працювала в ім’я відродження української нації.

Бібліотечні працівники запросили на свято дітей, тому що вся творчість письменниці, а це вірші, казки, прислів’я та приказки, багато пісень вона присвятила для дітей. Діти ознайомилися з біографією, а потім і самі зачитували вірші, відгадували загадки, а також читали байки.