Відбулася 2-га консультаційна зустріч щодо обговорення проекту документу  "Стратегія розвитку Ланчинської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки".

Дата: 30.07.2019 11:32

30.07.2019р. о 9.30  в приміщенні Добротівського відділення Ланчинської селищної ради ОТГ відбулася 2-га консультаційна зустріч щодо обговорення проекту документу  "Стратегія розвитку Ланчинської об’єднаної територіальної громади на 2019-2027 роки".

Етап громадського обговорення є найважливішим етапом формування Стратегії, оскільки від кожного з мешканців буде залежати в якому напрямі ми будемо будувати спроможну громаду до 2027 року і куди будемо вкладати свої ресурси, державні кошти та кошти міжнародної технічної допомоги.

Після врахування  пропозицій Стратегія буде доопрацьована і винесена на сесію селищної ради для затвердження.