25 червня 2019 року під головуванням Володимира Поповича відбулося засідання 18 сесії VII демократичного скликання Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Сесію розпочато з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче наш».

На засіданні обранці громади обговорили та прийняли відповідні рішення зокрема:

1. Затверджено протокол №6 комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку, згідно якого за рахунок субвенції з обласного бюджету (рішення сесії Івано-Франківської обласної ради №1126 від 17.05.2019) кошти в сумі 82,1тис. грн. направлено на закупівлю дидактичних матеріалів на потреби Нової української школи; за рахунок інфраструктурної субвенції в сумі 1272,1 тис. грн. (згідно розпорядження КМУ №280-р від 24.04.2019):

- кошти в сумі 223,114 тис. грн. направлено на капітальний ремонт адмінприміщення Середньомайданського старостинського округу,

- кошти в сумі 221,524 тис. грн. направлено на ремонт системи опалення в Середньомайданському ліцеї,

- кошти в сумі 89,226 тис. грн. на капітальний ремонт Будинку культури в с.Добротів,

- кошти в сумі 738,236 тис. грн. на капітальний ремонт Добротівської гімназії.

- надано міжбюджетний трансферт обласному бюджету в сумі 19,2 тис. грн. на співфінансування видатків для закупівлі меблів та комп'ютерного обладнання на потреби Нової української школи;

- 30,0 тис. грн. згідно рішення Івано-Франківської обласної ради № 1126 направлено на ремонт церкви Зіслання Святого Духа УГКЦ селища Ланчин;

- 275 тис. грн. згідно рішення Івано-Франківської обласної ради № 1126 направлено на встановлення зовнішнього освітлення вул. Ф.Іваночка, Кооперативна, М.Левицького, Черемшини, С.Бандери, пр. Садової, Лисенка, Мазепи, Л.Українки в с-щі Ланчин та вул. Л.Українки в с. Добротів.

2. Встановлено ставки земельного податку та пільг, а також податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік.

3. Відповідно до вимог програми DOBRE: обрано пріоритетною послугу – утримання та ремонт доріг в межах компетенції ОТГ та затверджено «Антикорупційну програму Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019-2020 рр»

4. Внесено зміну до рішення сесії від 10.01.2019 року № 582 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік», зокрема

А також ряд земельних питань фізичних осіб.