«Веселкове літо»

Дата: 26.06.2019 09:29

Ось і скінчила  свою роботу літня площадка «Веселкове літо». Впродовж 15 днів вихованці брали участь у конкурсах, вікторинах, майстер-класах, змаганнях.

Сьогодні  відбувся святковий концерт, присвячений закриттю літньої площадки «Веселкове літо».  Свято розпочалося з виступу директора ЦДЮТ Я.О.Недашківської, яка подякувала всім за співпрацю і допомогу, а також заступник селищного голови ОТГ Гресько Михайло Іванович  побажав всім гарного відпочинку влітку. Начальник відділу освіти, сім’ї та молоді  Микитин Андрій Васильович вручив грамоти вихованцям за активну участь у змаганнях та конкурсах. З словом вдячності від батьків виступила Ірина Валентинівна.

Літо продовжується тож бажаємо всім гарного відпочинку. До нових зустрічей.