Нарада селищного голови з освітянами Ланчинської ОТГ

Дата: 29.05.2019 08:18

28 травня 2019 року відбулася чергова оперативна нарада керівників закладів освіти, фахівців відділу освіти, сім’ї та молоді за участю голови Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади Поповича Володимира Васильовича та заступника Іванішака Василя Івановича. Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були: результати Всеукраїнської учнівської  олімпіади з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році у Ланчинській громаді; про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у літній період. Особливу увагу учасники наради зосередили на заходах щодо збереження життя і здоров’я дітей під час літніх канікул та оздоровчої кампанії. Розглядалися також нагальні питання завершення 2018/19 навчального року, ефективного використання енергоносіїв, виконання комплексу заходів щодо цивільного захисту в закладах освіти, військово-патріотичного виховання учнівської молоді, придбання сучасних меблів, відповідного обладнання, дидактичних матеріалів для Нової української школи, проведення робіт з підготовки закладів до нового навчального року. За результатами розгляду питань наради надано відповідні доручення керівникам закладів освіти громади.