Посвята першокласників в читачі бібліотеки

Дата: 16.05.2019 14:04

В Добротівській бібліотеці пройшло свято «Посвята першокласників в читачі». Під час заходу бібліотекар познайомила дітей з бібліотекою, провела огляд літератури, діти розгадували загадки, обговорювали свої улюблені казочки.

Головним завданням працівників було ознайомити дітей з правилами користування бібліотекою, а також, як правильно користуватися книгою. Усі з радістю взяли участь у вікторинах.

Першокласники Добротівської гімназії приєдналися до дружньої сім’ї читачів. Книги, як мудрі і вірні друзі, допомагають нам підкорювати всі вершини, ведуть нас дорогами незвіданого. Читаючи їх, ми з кожним днем стаємо мудрішими, добрішими, кмітливішими.

Завідуюча бібліотеки Леся Микитишин привітала своїх читачів із здобувшим формуляром читача, а також із святом вишиванки, і сподівається, що вони будуть частими відвідувачами нашої бібліотеки, а значить черпатимуть знання з глибокої та мудрої криниці - книги.