Підсумкове засідання керівників методичних об’єднань

Дата: 14.05.2019 15:56

У четвер, 02 травня 2019р., у Ланчинському ліцеї ім.Юрія Шкрумеляка відбулося підсумкове засідання керівників  методичних об’єднань навчального закладу: учителів початкових класів (керівник - вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії Голіней С.М.), вчителів гуманітарного циклу (керівник - вчитель української мови та літератури  Іваночко М.В.), вчителів природничо-математичного циклу (керівник - вчитель вищої категорії, вчитель математики, старший вчитель Брунько В.М.), школа молодого вчителя (керівник -  вчитель української мови та літератури, вчитель - методист Казюк Г. Ю.), педагогічні читання (керівник - заступник директора ліцею з навчально – виховної роботи, старший вчитель Вайтишкін О. Г.), які виступили зі звітами про виконану роботу упродовж 2018-2019 навчального року, поділилися планами на наступний рік. Особливо плідно працювала школа молодих педагогів над розв’язанням проблем, пов’язаних із початком їх трудової діяльності та адаптації в трудовому колективі, налагодженні  взаємин  із учнями, організації ефективного уроку, розв’язання можливих конфліктів і багато іншого. Молоді педагоги відвідали майстер-клас директора ліцею Т.М.Дикан, яка провела для них показовий урок у 8-му класі з геометрії, а також самі провели цікаві уроки: Дем’янчук Л.В. – урок біології у 6-Б класі з використанням ІКТ «Орган вегетативного розмноження», Мацюк І.В.- урок -чаювання з англійської мови у 10 класі «Міжнародний день чаю». Заступник директора ліцею Вайтишкін О.Г. подякував керівникам методоб’єднань   за наполегливу і творчу працю з реалізації ідей Нової української школи, побажав наснаги і натхнення в організації методичної роботи ліцею у наступному навчальному році.