Закінчено основні роботи підвісного моста через річку Прут

Дата: 10.05.2019 16:14

Завершено основні роботи по ремонту підвісного моста через річку Прут. А саме: проведено заміну дерев’яних балок на металічні, чим буде продовжено довговічність та надійність їх експлуатації. Повністю замінено настил із дощок твердої породи. Проведено обробку дерев’яних конструкцій водонепроникливим розчином, що продовжить їх несучу спроможність. Необхідно зазначити що такі роботи проведено в рамках державного партнерства. Громада і влада спільно взялася за вирішення загальної проблеми і це вдалося зробити. Особливу подяку висловлюємо сім’ї Тефледжуків за надання посильної допомоги в придбанні металоконструкції.