Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього

Дата: 08.04.2019 15:40

04.04.2019 р. у Ланчинськійміській бібліотеці для дорослих відбулось І засідання робочої групи по написанню проекту історії селища Ланчин.

Нагадаємо, що розпорядженням селищного голови була створена робоча група для написання історії Ланчина, яка включила в себе працівників освіти, культури, селищної радита небайдужих жителів громади, очолювана селищним головою Володимиром Поповичем.

У процесі засідання було обговорено ряд питань, визначено парадигми та вектори, виокремлено першочергові завдання перманентної роботи над якими працюватимуть члени робочої групи.

Незнання минулого не тільки шкодить пізнанню сучасного, але й ставить під загрозу всяку спробу діяти в сучасному.Тому запрошуємо до співпраці всіх небайдужих громадян.

Збережімо пам'ять про наших предків для наших нащадків!