ЗАХОДИ

про проведення місячника «Чисте довкілля» по прибиранню

та благоустрою території селища Ланчин,  села Добротів,

Середньомайданського старостинського округу

Ланчинської селищної ради ОТГ.

Відповідно до Закону України « Про благоустрій населених пунктів» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 31. 03. 2010 року № 777 «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля», та дня благоустрою території населених пунктів» необхідно:

1. Затвердити склад комісії по проведенню місячника «Чисте довкілля» та  благоустрою території селищної ради ОТГ в складі:

- голова  комісії    Іванішак В.І.      заступник селищного голови ОТГ.

Гресько  М.І.      заступник селищного голови ОТГ.

Мельник М.В.    в/о старости с. Добротів.

Бевзюк О.П.        в/о старости Середньомайданського

старостинського округу

Балабан Р.М.      директор к/п «Карпати»

Жупник Д.В.      завгосп Ланчинського ліцею

Коваль М.В.       завгосп Ланчинської гімназії

Білоус М.В.        завгосп Добротівської гімназії

Хомин  Т.М.       спеціаліст землевпорядник.

Робочій групі провести моніторинг та підготовити  інформацію за результатами  проведення місячника «Чисте довкілля» .

1. Керівникам підприємств, установ, та організацій незалежно від форм власності, молодіжній громадській раді,  учнівським колективам та жителям населених пунктів організувати заходи з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прилеглих та прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, доріг, вулиць, тротуарів, зупинок транспорту, а також забезпечити очищення від сміття берегів річки та потічків .

1. Комунальному підприємству «Карпати» розробити та представити додатковий графік вивезення сміття та інших твердих побутових відходів, забезпечити  довіз в місце сортування сміття.

1. Керівникам підприємств, установ, та організацій розробити конкретні заходи.

1. В/о старости с. Добротів та в/о старости Середньомайданського округу надати план окремих заходів  по проведенню місячника «Чисте довкілля» на території с. Добротів.

1. В/о старости с. Добротів розробити та забезпечити реалізацію заходів щодо впорядкування місць вздовж проходження хресної ходи.

1. Рекомендувати громадським об’єднанням, організаціям  політичних партій провести організаційну роботу, щодо залучення всіх верств населення  до виконання робіт у рамках всеукраїнської весняної акції «Чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів.

1. Провести зрізання дерев, чистку, кронування та обрізання сухих гілок дерев на прилеглих територіях.

1. Призначити відповідальними за прибирання території ліцею, території парку Ю. Шкрумеляка, берег річки Прут (права та ліва ) сторона в районі підвісної лавки, моста  - дирекцію та колектив  Ланчинського ліцею.

10.Директору ліцею організувати учнів старших класів у прийнятті участі

в акції  «Посади дерево».

1. Призначити відповідальними за прибирання території гімназії  та узбіччя дороги Ланчин – Красна в районі «Підсадки»( від повороту до закінчення лісопосадки) дирекцію та колектив ліцею.

1. Визначити день проведення передвеликодної толоки на четвер 18 квітня 2019 року.

1. Відділу  загальної, організаційної та інформаційної роботи висвітлювати план заходів та хід проведення  весняної акції «Чисте довкілля» та стан благоустрою і впорядкування територій.

1. Контроль за виконанням даного заходу покласти на голову комісії  по проведенню місячника «Чисте довкілля» та благоустрою території  селищної ради ОТГ.