НСЗУ Національна служба здоров'я України

Дата: 21.03.2019 13:58

Першим договір із Національною службою здоров’я України на участь в урядовій програмі реімбурсації “Доступні ліки” уклав ФОП, зареєстрований у Волинській області. Два аптечні заклади, що включені в договір, розташовані у невеликих селах Дрогобицького району на Львівщині.

З квітня жителі цих сіл зможуть отримати за електронним рецептом безоплатно або з невеликою доплатою лікарські засоби, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, для лікування бронхіальної астми, цукрового діабету ІІ типу та серцево-судинних захворювань.

“Доступні ліки” стають ще доступнішими.

А ми нагадуємо, що наразі триває прийом заяв від аптечних закладів на участь в урядовій програмі реімбурсації “Доступні ліки”.

З усіх питань щодо укладення договору про реімбурсацію з НСЗУ можна звертатися на контакт-центр за номером 16-77.

До зустрічі в партнерстві!