Протидія булінгу

Дата: 14.03.2019 17:08

Сьогодні 14.03.2019 року працівники служби у справах дітей Ланчинської селищної ради ОТГ, Гураль Л.В. та Голіней Н.М. взяли участь у батьківських зборах ,які відбулися в Ланчинському ліцею. Основна тема обговорення - це протидія булінгу в закладі освіти та методи його попередження. Оскільки серед учнівської молоді надзвичайно загострилась проблема  насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Працівниками Служби наголошено, що відповідно до ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за скоєне правопорушення батькам дитини винних доведеться сплатити штраф від 850 грн до 1700 грн, а якщо правопорушення скоєне вдруге, то штраф сягатиме від 1700 грн до 3400 грн.