Конкурс соціальної реклами на тему «ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ ТА ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ»

Дата: 28.02.2019 16:10

Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund оголошують конкурс соціальної реклами на тему «ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ДІТЬМИ ТА ЇХ ЕКСПЛУАТАЦІЇ».

Конкурс проводиться вже вдруге на з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей, та підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні суспільних проблем.

За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця у кожній номінації. Призовий фонд становить 3000 грн., знижки на навчання в Університеті Короля Данила та цінні подарунки від партнерів конкурсу.

Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються до 2 квітня 2019 року включно за адресою м. Івано- Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю або надсилаються на електронну адресу alina.hurkova@iful.edu.ua з поміткою «На конкурс соціальної реклами». Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету.

Оголошення результатів – 12 квітня 2019 року.

Конкурсні номінації: А) Рекламний плакат – виконаний у довільній формі (фото, комп’ютерна графіка, малюнок тощо), який супроводжуються гаслом або іншим ідейним текстом, записаний у форматі JPEG/TIFF. Б) Відеоролик – авторські відеоматеріали у форматах AVI, MPEG-4, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-3 (хронометраж – не більше 120 секунд). Кожен ролик подається окремим файлом.

До участі в Конкурсі допускаються вчасно подані авторські роботи, виконані державною мовою, зміст яких відповідає затвердженій тематиці Конкурсу.