Запалімо свічу пам’яті загиблими учасниками Революції Гідності

Дата: 21.02.2019 14:34

Найтрагічніші події Революції Гідності згадували в Ланчині. Вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні прийшли учні Ланчинської гімназії та Ланчинського ліцею ім. Ю. Шкрумеляка, працівники галузей медицини, освіти, культури, апарату селищної ради, а головне громадськість селища. Парох церкви Зіслання Святого Духа, отець Василь Ткачук та громадськість провели панахиду за загиблими учасниками Революції Гідності. Присутні підчас поіменного пригадування загиблих героїв заплили сто символічних свічок котрі мають нагадувати всім нам про безцінну жертву покладену на вівтар незалежності.

Захід було проведено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.