На Прикарпатті відбувся семінар-нарада щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл.

Дата: 11.02.2019 09:37

07.02.2019 року за участю Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, служби ветеринарної медицини області, спілки пасічників Прикарпаття, представників агропромислових компаній та засобів масової інформації відбувся семінар-нарада на тему: «Попередження та ліквідація хвороб і отруєнь бджіл».

На даному заході розглянуті основні питання щодо забезпечення благополуччя території області щодо інфекційних і паразитарних захворювань бджіл та запобігання отруєння бджіл при застосуванні пестицидів на сільськогосподарських культурах.

Крім того спеціалістами Держпродспоживслужби, служби ветеринарної медицини та Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації висвітлені питання щодо процедур реєстрації пасік, відповідно чинного законодавства, видачі ветеринарно-санітарних паспортів на пасіку, відбір проб і проведення лабораторно-діагностичних досліджень, реалізація продуктів бджільництва на території України та за її межі, основні вимоги застосування пестицидів і отрутохімікатів в народному господарстві, дії пасічників при підозрі отруєння бджіл та співпрацю між органами місцевого самоврядування (сільських, селищних рад та об'єднаних територіальних громад), агропромисловими компаніями та пасічниками.