Форум «Демократизація адмінбудівель в Україні: архітектурний погляд»

Дата: 30.01.2019 19:41

Все більше і більше зростає потреба у створенні та модернізації будівель громадського користування, що орієнтовані на сталий розвиток громади та враховують потреби усіх без винятку її мешканців. Прикладами таких будівель є Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП).

30 січня,в м.Києві відбулося обговорення кращих українських та зарубіжних напрацювань у сфері архітектури та просторового планування громадських будівель.У даному форумі взяв участь заступник селищного голови Ланчинської ОТГ М.Гресько.

Організаторами заходу є програма «U-LEAD з Європою» (напрям з покращення якості адмінпослуг для населення) в партнерстві з освітньою платформою СANactions.

Ключовими питаннями форуму стали:

• Як створювати громадські будівлі нового покоління в Україні? Як залучати громади до цього процесу?
  • Чим ЦНАП, як сервісна інституція нового формату, відрізняється від попередніх поколінь державних сервісних установ та в чому його переваги?