КОЛЯДУЙМО РАЗОМ-ФЛЕШМОБ У ЛАНЧИНІ

Дата: 16.01.2019 16:45

Сьогодні, 15 січня 2019 року у селищі Ланчин, на території ліцею імені Юрія Шкрумеляка словами:

«З Різдвом Христовим щиро Вас вітаємо!!!

Здоров’я, щастя, радості бажаємо.

Торжественно флешмоб ми починаємо!!!

урочисто розпочато щорічний флешмоб «Колядуймо разом».

Спочатку привітали всіх учасників флешмобу учасники вертепу «З колядою в кожній хаті» Ланчинської гімназії, далі естафету флешмобу прийняли наймолодші учасники – старша група закладу дошкільної освіти (ясла-садочку) «Ромашка».

З привітальними словами, з нагоди різдвяних свят, виступили: голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович, який наголосив на важливості проведення таких заходів, а о.Тарас – священик Ланчинської православної церкви Архістратига Михаїла побажав Божого благословення та Божої ласки.

Продовжили вітання учні Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка, які окрім традиційних різдвяних вітань подарували присутнім колядки на польській та німецькій мовах.

Під супровід фахівців музичної школи та їх вихованців, пролунали спільні коляди «Бог предвічний», «Добрий вечір тобі» та «З колядою ідем». Закінчився захід виконанням державного гімну.

У заході взяли участь діти, школярі, учні, педагоги, працівники культури, працівники селищної ради та небайдужі громадяни, всього біля 1000 людей.

Нехай спільна коляда об’єднює громаду, зігріває наші душі різдвяним теплом.