У понеділок, 24 грудня голова Ланчинської селищної ради ОТГ Володимир Попович, заступник голови Василь Іванішак провели ділову зустріч із головою правління міжнародної спілки бізнесменів України та Туреччини, керівником компанії  «Інвентеро Енерджі» п.Б.Пехліваном та директором ТОВ «Ланчиненергобуд»  п.В.Палагнюком.

На зустрічі обговорено питання можливості інвестування та співпраці в рамкам проекту « Щодо відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації  та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій  (будівництва та обслуговування об’єктів відновлюваних джерел енергії) по вулиці Ф.Іваночка в селищі Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Сторони на достатньому рівні оцінили підготовку повного пакету  та підтвердили підписання угоди у другій декаді січня 2019 року.