21 грудня 2018  року під головуванням селищного голови Володимира Поповича відбулась ХІІІ сесія Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади сьомого скликання.

Участь у сесії взяли керівники навчальних закладів, керівники відділів апарату, працівники виконавчого апарату селищної ради, староста с. Добротів, сільський голова Середньомайданської сільської ради Ольга Бевзюк.
Розпочали ХІІІ сесію селищної ради з виконання Державного Гімну України та молитви «Отче Наш».

Володимир Попович привітав депутатів із Днем місцевого самоврядування та вручив подяку за плідну працю на користь громади депутатам Нелі Гресько, Наталії Балабан та Марії Данилюк.

Фото без опису Фото без описуФото без опису

Селищний голова ознайомив присутніх з матеріалами порядку денного сесії, який був доволі насиченим і містив 76 питань. Серед основних - прийняття селищного бюджету на 2019 рік.
Відповідно до регламенту на початку сесії, було відведено час для оголошення депутатських заяв, запитів і звернень.

Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та фінансів Оксана Голіней ознайомила присутніх з проектом селищного бюджету на 2019-й рік, назвавши конкретні цифри, суми трансфертів, базової дотації, доходів та видатків.

Депутати обговорили та прийняли відповідні рішення.
Про затвердження програми «Комунальні дороги місцевого значення»

• Про затвердження протоколів постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціальноекономічного розвитку.
  • Про підтримку звернення ІваноФранківської обласної ради щодо захисту  інституції сім'ї в Україні.
  • Про селищний бюджет на 2019 рік.
  • Про внесення змін до рішення сесії № 3 від 30.11.2017р «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату Ланчинської селищної ради та її виконавчих органів».
  • Про утворення старостинського округу.
  • Про прийняття у комунальну власність Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади майна відповідних бюджетних установ.
  • Про підтримку звернення ІваноФранківської обласної ради щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення.
  • Про підтримку звернення Надвірнянської районної ради щодо присвоєння  С.Бандері звання Герой України посмертно.

А також ряд земельних питань фізичних осіб.

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.
Завершуючи пленарне засідання, Володимир Попович подякував депутатам за конструктивну роботу та
представив нового керівника комунального підприємства «Карпати» - Балабана Романа Михайловича.

Селищний голова привітав присутніх з початком Різдвяних свят та побажав дзвінкої коляди і смачної куті, щоб до кожної української оселі небесна зоря принесла мир і добробут.