Відбувся день депутата!

Дата: 19.12.2018 09:40

Відбувся день депутата!

Під час засідання, яке пройшло під головуванням селищного голови Володимира Поповича, обранці громади попередньо розглянули матеріали чергової XIII сесії селищної ради ОТГ сьомого демократичного скликання, проведення якої передбачено 21 грудня.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний. Депутати обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії. Всього було розглянуто 7 основних та ряд додаткових питань, які виносяться на чергову сесію.

• Про затвердження програми «Комунальні дороги місцевого значення»
  • Про затвердження протоколів постійної комісії з питань фінансів, інвестицій та планування соціально-економічного розвитку.
  • Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради щодо захисту  інституції сім'ї в Україні.
  • Про селищний бюджет на 2019 рік.
  • Про внесення змін до рішення сесії № 3 від 30.11.2017р «Про затвердження структури та штатної чисельності апарату Ланчинської селищної ради та її виконавчих органів».
  • Про утворення старостинського округу.
  • Про прийняття у комунальну власність Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади майна відповідних бюджетних установ.
  • Земельні питання фізичних осіб.

Після обговорення ряду додаткових питань, обранці громади продовжили розгляд матеріалів чергової ХІІI сесії селищної ради ОТГ на засіданні постійних депутатських комісій.