Ланчинською селищною радою ОТГ завершується впровадження 5-ох проектів «Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення вулиць на території селища Ланчин та села Добротів». Загальний кошторис яких складав 892,7 тис. грн.
В поточному році виготовлено технічні умови та проектно-кошторисну документацію, виконано будівельно-матеріальні роботи на загальну  суму 340 тис. грн.
На підстанціях ТП 127,129,130,134,171,136,224,300,132 встановлено прилади автоматичного включення та обліку спожитої електроенергії.
Освітлення вулиць буде проводитись у 2019 році. Проведено заміну ламп вуличного освітлення в кількості – 67 штук.
Такі заходи стали можливими в результаті спільних дій депутатів обласної ради та виконкому Ланчинської селищної ради. Зокрема 285 тис. грн було виділено з обласного бюджету за сприяння депутатів обласної ради, а решта коштів співфінансування з місцевого бюджету. До кінця року буде здійснено запуск освітлення вулиць.